Çocuklar için

Eğlenceli İngilizce
Eğitim Platformu

Platformumuz, İngilizce öğretmenleri, animasyoncular, grafik tasarımcılar, yazılımcılar,müzisyenler ve native speaker'ların bulunduğu uzman bir kadro ile hazırlanmıştır.
Platformumuz 1 yıllık kullanım süresine sahiptir.
Minidil platformumuz, çocuklarınız için İngilizce eğitimi sunar.
Platforma üye olduktan sonra kullanıcı adı ve şifresini kullanarak çocuğunuz eğitimlere başlayabilir.
Platformumuzda ki animasyonlar özgün uygulamaları, senaryoları, kurguları ve  uzman pedagoglar ile İngilizce eğitimine önemli katkı sağlamaktadır.Animasyonlar içerisindeki konuşma diyalogları ve kurgular ile çocuklarınız görerek, duyarak ve tekrar ederek İngilizceyi öğreneceklerdir.Her ünite içerisinde bulunan kelimeler ve işlevlerine  animasyonda yer verilmektedir.
Her ünitede birden çok interaktif videolar bulunmaktadır.Bu interaktif videolarda çocuklar ünitede geçen kelimeleri, kelimelerin yazım şekillerini ve aynı zamanda görsellerini görerek; hem dil bilgisini hem de telaffuzlarını eğlenerek etkileşimli bir şekilde öğrenecektir.
Platform da her ünite içeriğinde birden fazla şarkı bulunmaktadır.Üniteler içerisindeki şarkılar ünitelerde işlenen kelimelerin farklı dil bilgisi kullanımları, farklı melodi tarzları ve eğlenceli animasyonları ile çocuklarınızın eğlenerek ve keyif alarak öğrenmesini pekiştirerek katkı sağlayacaktır.
Çocuklarınız çeşitli basılabilir çıktılardaki uygulama egzersizleri ile el becerilerini geliştirirken aynı zamanda öğrendiklerini eğlenerek  tekrar etme fırsatı bulacaklardır.
Oyun bölümlerinde çocuklarınız ünite içerisinde öğrendiği kelimeleri ve kelime yapılarını çeşitli oyunlar oynayarak tekrar edecektir.Bunun yanında eksik öğrenmelerinde anında dönütler alarak pekiştireceklerdir.
Aktivite bölümlerinde çocuklarınız ünite içerisinde öğrendiği kelimeleri ve kelime yapılarını çeşitli aktiviteler ile tekrar edecektir.Bunun yanında eksik öğrenmelerinde anında dönütler alarak pekiştireceklerdir.
Çocuk için herhangi bir alt yapı gerekmez. Platform içinde, en temelden başlayan bir eğitim söz konusudur.
İçeriğindeki konular okulla benzerlik gösterse de platform içeriği okul programlarından tamamen bağımsız ve özgün olarak tasarlanmıştır.
Minidil çocuğunuza bilgisayar yada tablet bulunan her ortamda platformu kullanma imkanı sağlar.İçeriğindeki kelime ve kelime yapılarını eğlenerek, izleyerek, tekrar ederek öğrenecek ve gerçek hayata taşıyabilecektir.

Bize ulaşın

Her türlü sorunuzda her zaman yanınızdayız.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Adres: Ertuğrulgazi Mh. Ceylanbeyli Sk. No:29 Tepebaşı / ESKİŞEHİR
  • Telefon: 0 (222) 335 6464
  • Faks: 0 (222) 335 6464
  • E-posta: [email protected]